Latest News

Novosti

 • Raspored sati
  Rujan 11, 2018
  Raspored sati Dragi učenici i roditelji, objavljeni su rasporedi sati za školsku godinu 2018./2019.
  Read 703 times Read more...
 • Obavijest o početku nastave u šk.god. 2018./2019.
  Rujan 3, 2018
  Obavijest o početku nastave u šk.god. 2018./2019. Dragi učenici i roditelji, dana 10.9.2018. započinje nova školska godina.
  Read 392 times Read more...
 • NATJEČAJ ZA OBAVLJANJE STRUČNE PRAKSE U LEIPZIGU
  Kolovoz 21, 2018
  NATJEČAJ ZA OBAVLJANJE STRUČNE PRAKSE U LEIPZIGU Nakon odobrenja financijske potpore za Erasmus+ projekt mobilnosti, Nastavničko vijeće raspisuje natječaj za odabir učenika koji bi putovali na stručnu praksu u Leipzig, Njemačka u trajanju od 3 tjedna. Odabir će se temeljiti na slijedećim točkama: uzorno vladanje preporuka profesora stručnog predmeta => kuharstva preporuka mentora kuharstva u vanjskom objektu poznavanje engleskog jezika dobar uspjeh Na natječaj se mogu prijaviti svi učenici naše škole stariji od 16 godina prema uvjetima programa. Svi zainteresirani učenici trebaju poslati svoj CV i motivacijsko pismo na mail adresu škole: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., do 15.rujna 2018.god.
  Read 90 times
 • UPISI U TIJEKU!
  Srpanj 3, 2018
  UPISI U TIJEKU! Dragi učenici i roditelji, upisi su u tijeku. Kao što već i znate, naša škola nudi:
  Read 363 times Read more...
 • Otkrij Europu besplatno uz DiscoverEU kviz!
  Lipanj 15, 2018
  Otkrij Europu besplatno uz DiscoverEU kviz! Agencija za mobilnost i programe EU i Eurodesk Hrvatska pozivaju te da ovog ljeta otkriješ Europu! Sudjeluj u kvizu DiscoverEU i osvoji putovanje Europom, putuj samostalno ili s prijateljima, upoznaj europsku baštinu, ljude i kulturu!
  Read 90 times Read more...

GDJE SMO?