MI SMO PRVACI!

 

Mali Lošinj je u razdoblju od 20. do 22. ožujka 2018. godine, postao središte hrvatskih ugostiteljskih i turističkih škola te mjesto susreta mladih i talentiranih učenika koji su odmjerili svoja znanja i vještine. 
Od srca čestitamo svim natjecateljima, učenicima i mentorima koji su sudjelovali na natjecanju i u njegovoj organizaciji.

S velikom ponosom objavljujemo da je prvo mjesto u disciplini Pripremanje menija osvojio Roko Bratim, učenik 3.a razreda naše škole uz svesrdnu potporu mentora Zdravka Hrgovića.

Naša škola gotovo svake godine ima prvake u barem jednoj disciplini na natjecanjima i jako smo ponosni na naše učenike.

Za kraj možemo samo izraziti našu želju da na predstojećim upisima u programe srednjoškolskog obrazovanja učenice i učenici završnih razreda osnovnih škola prepoznaju ugostiteljsko-turistička zvanja kao poželjna i perspektivna.

Rate this item
(0 votes)