Dani poslova u turizmu - radionica u Splitu

Dana 01.veljače 2019.g. je Ministarstvo turizma u suradnji s Ministarstvom rada i mirovinskog sustava i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, treću godinu zaredom organiziralo Dane poslova u turizmu, a na koje su išli naši maturanti 4b razreda u pratnji profesorica Anje Posavec, Renate Pavić i Anite Perkov Kalebota.

U sklopu manifestacije je bila organizirana radionica Ministarstva turizma – „Regionalni centri kompetentnosti i jačanje privlačnosti strukovnog obrazovanja i osposobljavanja u sektoru turizma i ugostiteljstva“, a na kojoj su učenici imali priliku čuti iskustva stručnjaka u turizmu i ugostiteljstvu, te se upoznati sa svim izazovima koje takav posao nosi.

Smatramo kako je ovo bila odlična prilika da naši učenici upoznaju ponudu radnih mjesta u turizmu te kako će upravo naši učenici biti budući stručnjaci koji će biti gosti-predavači na ovakvim i sličnim radionicama.

 

Rate this item
(0 votes)