Fešta o' boba

Svi oni koji su odlučili prošlu subotu provesti u Kaštelima, mogli su u Kaštel Kambelovcu uživati u delicijama s bobom.

Naime, nakon što je već par puta otkazana zbog vremenskih neprilika, u subotu 8.6.2019. održana 14. Fešta o’boba. Fešta je iz godine u godinu postala jedan od najposjećenijih gastronomskih događaja, na kojem se mogu kušati tradicionalna jela, inovativna jela te degustirati razna kvalitetna vina.

„Iz godine u godinu fešta je sve bolja. Žiri se svima skupa zahvaljuje, te se nada da će svaka sljedeća fešta biti sve bolja i bolja jer primjećujemo kao žiri da natjecatelji iz godine u godinu donose jela koja su sve kvalitetnija i posao nam nikako nije jednostavan“ – poručio je član žirija Antun Nišević.

I naša škola sudjelovala je u manifestaciji s timom naših učenika prvog razreda „mladih nada“ – Matej Birčić, Duje Hrvatić, Roko Ribarović i Toni Jerković predvođeni Antom Birčićem, dugogodišnjim sudionikom Fešte o'boba i pobjednikom iste 2016. i 2017. godine.  

Rate this item
(0 votes)