Najava gostovanja poznatog francuskog Masterchefa - Olivier Biteaua

17 Lipanj 2014, 12:00 am
Published in Arhiva

Izrazito nam je zadovoljstvo da možemo najaviti da će poznati francuski Masterchef, Olivier Biteau, gostovati u našoj školi i početkom iduće školske godine, držati predavanja za učenike prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda, svih smjerova.

 

Masterchef Biteau, koji je već više od 30 godina u gastronomiji, počeo je svoju karijeru i specijalizaciju u slastičarstvu i pekarstvu. U svojoj bogatoj karijeri, proveo je više od jednog desetljeća u Engleskoj, u Oxfordu, na funkciji Head chefa, u poznatom "Maison Blanc"-u, vodećem proizvođaču vrhunskih francuskih slastica, koji među top klijente u Engleskoj može pobrojati Buckinghamsku palaču, Wimbledon, Harrods i druge.

 

Zbog svega toga smo izrazito počašćeni što će Masterchef Biteau u tjednu od 13. do 17.10.2014., podučavati polaznike naše škole svojim tehnikama i vještinama, a možda nam i otkrije koju tajnu sa engleskog kraljevskog dvora!